ARAS KÖSEDAĞ

 

11 yaşında tiyatroyla tanıştı. 17 yaşında müzik grubunu kurdu. Makine mühendisliğini düşlerken kendini 22 yaşında mücevher tasarım atölyesini kurarken buldu, çizimler yaptı üretti. Profesyonel yaşamına Metod oyunculuğuyla girdi çeşitli dizi ve sinemada roller aldı. Ünlü markaların reklam sesi oldu. Bedensel enerji üzerine çalıştı “Usui Reiki master’ı” oldu.Ardından Craft’la tanıştı İpek Bilgin, Çağ Çalışkur, Bağar Kerimoğlu’ndan eğitim aldı ve San Diego Critics Circle ödüllü “The Four of Us” oyununu getirterek sahneledi ve mezun oldu. 2,5 sene Çağ Çalışkur’un asistanlığını yaptı. Eric Morris, Sanford Meisner, Uta Hagen tekniklerinin drama ve yaratıcı dramada uygulanması üzerine tez yazdı, drama lideri oldu. Bir çok şehirde doğaçlama, Meisner, hikaye anlatımı, diksiyon, temel oyunculuk üzerine workshoplar düzenledi. Kamera önündeki arkadaşlarına oyuncu koçluğu yaptı. Şimdi de merakını, bilgilerini “Craft Oyunculuk Atölyesi’nde” eğitmen olarak paylaşmakta.

 

  GERİ

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.