“Craft’ta oyunculuk çalışırken çok büyük bir ciddiyetten, çok büyük zorlanmalardan çok büyük eğlenceye kadar her şeyi yaşıyoruz. Galiba oyunculuğun en güzel tarafı, bunların hepsini barındırması ve kendini, insanları, karşındakileri anlamaya çalışmanın hiç bitmemesi.”
İpek Bilgin

Kendi Oyun Alanımız

 

Sanatı, okumayı, oyun oynamayı, üretmeyi seven insanlar bilirler; bunları yapabildiğin bir alana sahip olmak ayrıcalıklıdır. Mekan, insanı güvende hissettirir, sorumlu hissettirir ve şımarıklığa izin verir. Biz de elimizdeki şansın değerini bilmek için çalışıyoruz.

Sürekli daha gelişmek, atölyemize katılanların hayatlarında bir şeyler değiştirebilmek, ürettiğimiz her şeyi tekrar tekrar sorgulayabilmek, yaptığımız oyunları mümkün olduğunca çok seyirciyle buluşturmak ve bizimle bir şeyler paylaşan herkesin hayatında bir yer tutabilmek için çabalıyoruz. 

Sizin tarafınızdan korunup kollandığımız için de teşekkür ederiz. 

Çağ ÇalışkurYeni bir şey yaratmayı başarmak, akılla değil

insanın içinden gelen oyun oynama güdüsüyle olur.

İnsan sevdiği şeylerle oynar.

Carl Gustav Jung

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.