Oyunculuk hayali şartlar altında,

yaşamaya devam etmektir.”

Sanford Meisner


KİMİZ?

 

CRAFT, eğitmenlerinin Sanford Meisner, Uta Hagen, Eric Morris teknikleri üzerine aldıkları eğitimleri kendi deneyimleriyle birleştirerek oyuncu ve oyuncu adaylarına aktardıkları bir atölyedir.

Hedefi, temel oyunculuk atölyesinin yanı sıra dans, müzik, metin analizi, film analizi, kamera önü oyunculuğu, dramaturji ve diksiyon atölyeleriyle öğrencilerinin yaratıcı üretimlerini artırmak ve yeteneklerini desteklemektir. Bunu yaparken de 'oyun oynama' ruhunun korunması gerektiğine inanır.

Ayrıca, bünyesindeki CRAFT AJANS sistemi sayesinde öğrencilerinin iş deneyimlerini atölye çalışmaları süresince desteklemeyi amaçlar.

ATÖLYE CRAFT’ın amacı; herhangi bir performans için, sahne üzerinde veya kamera karşısında oyuncunun kendi malzemesini en verimli şekilde kullanmasını sağlamaktır. Alacağı riskler ve karar verme mekanizmasını geliştirerek enstrümanı olan beden, ruh ve beynini eğitmek, üretici ve yaratıcı sürece hazır hale getirmektir. Biz de kurduğumuz bu atölye ortamı ve devam eden derslerimiz sayesinde oyuncu ve oyuncu adaylarına sürekli devam edebilecekleri ve destek alabilecekleri bir çalışma alanı sunuyoruz…

Los Angeles merkezli Meisner Enstitü'sü tarafından onaylanmış Türkiye'de bu eğitimi veren ilk ve tek resmi kurum olmaktayız.


EĞİTMENLER

 
 
 Ali Barışık
 Aras Kösedağ
 Asena Girişken
 Bahadır Efe
 Behiç Cem Kola
 Berkay Aygör
 Çağ Çalışkur
 Can Kılcıoğlu
 Gizem Erdem
 İlknur Güneş
 Salih Usta
 Tevfik Şahin
 Tuğçe Tanış
 Ümit Yaşar Bekar
 Utku Demirkaya
 Uygar Özçelik

ATÖLYE

2020-2022 SEZONUOYUNCULUK ATÖLYELERİ İÇİNinfo@atolyecraft.com / 0212 234 73 48

 

WORKSHOP

 

SCOTT TROST İLEMEISNER ATÖLYESİDETAYLI BİLGİ
UTKU DEMİRKAYA İLEMÜZİKAL DANS ATÖLYESİDETAYLI BİLGİ
CAN KILCIOĞLU İLEKAMERA ÖNÜ OYUNCULUKATÖLYESİDETAYLI BİLGİ
ÇAĞ ÇALIŞKUR İLEMEISNER TEKNİĞİDETAYLI BİLGİ

 

 

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVK Politikası

BİZİ TAKİP EDİN

Craft Tiyatro © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.