BAHADIR EFE

 

1984 yılında İstanbul’da doğdu. Ankara’da büyüdü. 5 yaşında dans etmeye başladı ve hiç durmadı. Böylece 17 yaşında profesyonel dans eğitmenlik ve koreograflık kariyeri resmen başlamış oldu. Aytunç Bentürk Dance Academy, Yeditepe Üniversitesi, Bahçesehir Üniversitesi,  gibi birçok okul ve kurumda eğitmenlik yaptı. 2011 yılında Craft Oyunculuk Atölyesi’nde, oyuncunun hareket ve koordinasyon gelişimi adına kendi metot ve egzersizleri üzerine çalışma fırsatı buldu. Eğitmenliğin yanı sıra birçok müzik grubu ve şarkıcıya dans eğitmenliği ve koreograflık yaptı. Hepsi Grubu, Murat Boz, Gökhan Türkmen, Edis gibi birçok sanatçı için sahne gösterileri ve klipleri için koreografiler hazırladı. “Benimle Dans Eder misin?” gibi televizyonda yapılan dans programlarının neredeyse tamamında eğitmen ve koreograflık yaptı. Türkiye Amerikan Konsolosluğu tarafından özel olarak seçilerek Washington John F.Kennedy Dance Center ve NYC Broadway Dance Center’dan  eğitim ve sertfika aldı. İngiltere’de yapılan Salsa UK Kongresi’nde kendi dans grubu ile sahne aldı ve büyük beğeni topladı. 

Bunun dışında oyunculukta da dans kariyerinde olduğu kadar yetenekli olduğunu gösterdi. Başlıca

Hükümet Kadın, Sevdaluk, Vatanım Sensin gibi projelerde yer aldı. Show Tv “Benzemez Kimse Sana” programındaki performaslarıyla birçok olumlu eleştiri aldı.

Bahadır bu 34 yılda dans etmekle yetinmedi; Yazdı, okudu, çizdi, şarkı söyledi, oynadı ve tasarladı. Hala yeni şeyler öğrenip, yapmaya devam ediyor...

 

  GERİ

İLETİŞİM

Zühtüpaşa Mahallesi, Şefik Bey Sokak

No:17, 34724 Kadıköy/İstanbul

Gişe: 0 (216) 345 05 18 / 19 | info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

BİZİ TAKİP EDİN

Craft Tiyatro © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.