BALA ATABEK

 

1985 İstanbul'da doğan Bâlâ Atabek, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olduktan sonra, çeşitli dizilerde, sinema filmlerinde, tiyatro oyunlarında rol aldı. Yapımını BKM'nin üstlendiği Benim Annem Bir Melek dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçti. Gazeteci babasının meslek hayatında çektiği fotoğraflardan etkilenen Atabek, konservatuvar çekmeye başladı ve çektiği fotoğraflarla çeşitli sergilere eserler verdi. Karma ve kişisel sergilerden sonra, yazdığı ilk kitap, İtalya'da çektiği siyah beyaz karelerden oluşan fotoğraf kitabı Italian Shadows (İtalyan Gölgeleri) 2013 yılında yayınlandı. Sergilerden ve kitaptan sonra caz müzik ustalarının eserlerine yer verdiği ilk öykü kitabı Bizi Büyüten Şey 2015 yılında yayınlandı. Ardından Beatles şarkılarından oluşan ilk romanı İşte Güneş Geliyor 2016 yılında yayınlandı.

Atabek, hayatına etki eden müzikleri, yolculukları kullanmayı ve bunları karakterler üzerinden okurlara duyurmayı başardı. Dünyayı müziğin kurtaracağını düşünen Atabek yeni kitabı En Sevdiğim Şarkılar'da da okurları müzikle buluşturmaya devam ediyor.

 

  GERİ

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.