BARBAROS ERGÜN

 

Oyunculuk hayatına 1999 yılında Ankara da başladı. Halkla İlişkiler lisans mezunu olduktan sonra, Küçükçekmece Gösteri Sanatları Akademisi’nde 3 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Ardından, İBB Gösteri Merkezi’nde de bir süre oyunculuk eğitimine devam etti. Drama Eğitmenlik/ Liderlik tezli eğitimini tamamladı. CRAFT mezunu olduktan sonra burada, Çağ Çalışkur ve İpek Bilgin’den aldığı oyunculuk eğitiminin klasik metotlardan farklı olarak, oyuncuya tümüyle yarar sağlayan yeni biçim olduğu kanısına vardı. Bu anlayışla, oyunculuk alanında kendisini ileriye taşıyacak ustalardan eğitim aldı. Bu eğitmenlerden bazıları: Eric Morris, Anthony Vincent Bova, Meltem Cumbul, Deniz Erdem, Tuğçe Tanış (Eric Morris sistemi), Mike Bernardın, Athanasios Karanikolas, Ali Barışık (Meisner tekniği), Murat Daltaban (Basit Drama Atölyesi), Zerrin Tekindor (Oyunculuk), Güray Dinçol (Fiziksel Tiyatro ve Clow, Şiirsel Komedi), Selen Domaç (Linklater Metodu, Ses ve Nefes farkındalığı), I. Can Karagülle (Aksiyon Oyunculuğu ve Sahne Dövüşü Koreografisi)’dur. Özel tiyatro kurdu ve burada yazdı, yönetti, oynadı. Ayrıca, birçok Sinema, Dizi ve Reklam projesinde rol aldı.

 

  GERİ

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.