ÇAĞ ÇALIŞKUR

 

4 yaşında ritmik jimnastiğe, 6 yaşında baleye, 10 yaşında yüzmeye başladı ama 1999’da Türkiye ‘bilardo’ şampiyonu oldu… Annesi, babası, halası, eniştesi tiyatrocu olduğundan dedesinin sözünü dinleyip İKÜ Uluslararası İlişkiler bölümüne girdi ve sporcu bursu kazandı.

Mezun olduktan sonra bir süre Radikal gazetesinde muhabir olarak çalıştı. 2006 senesinde oyunculuk eğitimi almak üzere Amerika’ya gitti. NYC’de Sanford Meisner ve Uta Hagen oyunculuk teknikleri üzerine eğitim aldığı American Academy of Dramatic Arts’a kabul edildi. 2008 senesinde mezun oldu. 

DOT, İstanbul Devlet Tiyatroları ve çeşitli televizyon dizilerinde oyuncu olarak görev aldı. Ortağı Bahar Bahar’la CRAFT oyunculuk atölyesini açtı. Şimdi oyuncu eğitmenliği, koçluğu ve yönetmenlik yapıyor.

2011 yılı itibariyle; Kayıp, Enkaz, Kabin, Kalp Düğümü, Personel, İnci Kolye ve Yen oyunlarının yönetmenliğini yaptı.

 

  GERİ

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.