3...2...1  KAMERA

 

Daha önce kamera önünde bir deneyiminiz yoksa ve oyunculuğunuzu sahnede olduğu kadar kamera önünde de deneyimlemek istiyorsanız bu atölye tam sizlik. 6 hafta sürecek olan atölyede katılımcılar, kamera önü oyunculuk tekniklerini geliştirirken bir role hazırlanmanın çeşitli yöntemlerini deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Sette konsantrasyon, kamera önünde doğal oyunculuk, audition’a hazırlanma, kamera önünde duygular arası geçiş ve duygulara farklı açılardan yaklaşım gibi konuları deneyimleme fırsatı bulacak olan oyuncular kamera korkularını atacak ve kamerayla nasıl ilişki kurulur öğrenecekler.

BAŞLANGIÇ TARİHİ : 13 EKİM 2022
YÖNETMEN : CAN KILCIOĞLU
ATÖLYE SÜRESİ : 6 HAFTA/ HAFTADA 1 GÜN
ATÖLYE GÜN : Salı günleri 19:00 - 23:00
ATÖLYE MEKAN : Craft / Bomontiada
ATÖLYE BAŞVURU : info@atolyecraft.com

 

CAN KILCIOĞLU     ATÖLYE

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.