84 90 62 74 / Old Fools

Yazan: Tristan Bernays  /  Yönetmen / Çevirmen: Çağ Çalışkur  /  Çevirmen / Yapım Ekibi: Şimal Yalçın
Oynayanlar: Olgu Baran Kubilay, İdil Sivritepe  /  Uygulayıcı Yapımcı: Cenk Suyabatmaz  /  Yönetmen Yardımcısı: Yücel Öztürk
Işık Tasarımı: Kemal Yiğitcan  /  Hareket Tasarımı: Salih Usta  /  Dekor Tasarım: Melisa İnci
Kostüm Tasarım: Aslı Jackson  /  Mekan Yönetimi: Şirin Saldamlı  /  Reji Asistanı: Taylan Yiğit Aşkır
Yapım Ekibi: Cansu Eğri, Gülfem Demircioğlu, Kerem Sert, Ali Tunç, Dmitri Boicov


 

Tom ve Vivian’in hikayesi, birbirlerinden apayrı hayatları olan iki insanın birbirlerine doğru çekilmesiyle başlar. Birbirlerini keşfettikçe puzzle parçalarının üst üste oturan eşleri gibi olduklarını anlar ve birbirleri olmadan yapamazlar. Tom Viv’i içine sıkıştığı dünyadan kurtarmaya çalışırken, Viv, Tom’un hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duyduğu güç, sığınabileceği ev olur. Sevgilerinden aldıkları güçle,engelleri aşmaya çalışan, birlikte kurdukları hayatı,hayalleri ayakta tutmaya çalışan çift; Tom’un Alzheimer’a yakalanmasıyla sarsılır. Bir sonraki an hatırlanmama ihtimalini bilerek, birini sevmeye devam etmek sevdiğin kişi anılarınızla birlikte yok olurken mümkün müdür? Viv bu mücadeleyi verirken Tom kendi beyniyle mücadele içindedir. Viv ve Tom’un hikayesi; yaşanılan güzel anların içindeyken onları kutlayarak coşkuyla yaşamamız gerektiğini hatırlatıyor. Çünkü bir daha yaşanması mümkün olmayabilirler.


SEANSLAR

  Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

   

  İLETİŞİM

  Ticaret Unvanı: Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi

  Ticaret Sicili Bilgileri: İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü, 961744-0

  Merkez Adresi: Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok. Bomontiada Eski Bira Fabrikaları No: 1 / C Blok Kat: 2 Şişli / İstanbul

  E-Posta Adresi: info@tiyatrocraft.com

  Telefon No: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

  Craft Tiyatro © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
  Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

  Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız. Başvuru formunu indirmek için tıklayın.