His

Yazan: Frances Poet  /   Yöneten: Ali Barışık /   Çeviren: Çağ Çalışkur
Oynayanlar: Deniz Türkali, Gizem Erdem, Deniz Karaoğlu, Yiğit Engin /   Dekor Tasarım / Dekor Realizasyon: Cemre Bulak
Proje Tasarım: Emre Ünal, Tuğçe Dilek Etci, Gülfem Değirmencioğlu, Şeyma Yamandağ, Faik Eriten
Mekan Yönetimi: Şirin Saldamlı


 

Hayatta bazen bilmediğimiz, tanımadığımız, tam olarak kavrayamadığımız durumlarla, kişilerle karşı karşıya kalırız. Bir karar verip yola devam etmemiz gerekir. İşte o zaman içimizdeki sese kulak veririz. Ama o sese, sezgilerimize, hislerimize ne kadar güvenebiliriz? Çünkü bizi yanılgıya da düşürebilirler. Acaba sezgilerimizi güçlendirip, hislerimizin dilini çözebilir miyiz? İskoç yazar Frances Poet’in kaleme aldığı “His”, çocuğunu korumak isteyen bir annenin hezeyana dönüşen korkularını anlatırken, bir yandan da hislerimizin önemini vurguluyor.

Oyuncu kadrosunda Gizem Erdem, Deniz Karaoğlu, Deniz Türkali ve Yiğit Engin’in bulunduğu His, prömiyerini 17 Aralık Perşembe günü yapıyor.


SEANSLAR

Bu oyun provada.

 

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@tiyatrocraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.