SALİH USTA

 

Anadolu Üniversitesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu. Aynı yıllarda Eskişehir Şehir Tiyatrolarında yardımcı oyuncu olarak çalıştı. İstanbul’a geldikten sonra Şahika Tekand Studio Oyuncularında eğitim aldı. 2007 yılında KaST (Kadıköy Sanat Tiyatrosu)’nu kurdu. 2016 yılında uluslararası bir fiziksel tiyatro ekibi “Teatr Andra”nın kuruluşunda yer aldı.Yurt içi ve yurt dışında mekan tiyatrosu üzerine Ilgın Abeln ve Gonca Yalçıner ile birlikte birçok projeye katıldı. İdans, Arena, İksv, İstanbul 2010 tiyatro ve dans festivallerinde çeşitli işlerde yer aldı. Halen KaST’ta ve Teatr Andra bünyesinde fiziksel tiyatro üzerine araştırma ve projelerini sürdürmekte, oyunculuk ve yönetmenlik çalışmalarına devam etmektedir.

 

  GERİ

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.