Scott Trost ile Meisner Atölyesi

 

Meisner Enstitüsü Başkanı; Yönetmen ve Senarist Scott Trost Aralık ayında CRAFT’ta!

Sizin oyunculuğunuzu tekrar eğlenceli hale ne getirebilir?
Ya bir karakter yaratmanın ilk kuralı sadece kendiniz olabilmekse?
Bir oyuncu olarak işimiz kendimizi samimiyetle, cesaretle, açıkça ortaya koymayı gerektirmez mi?

Meisner yaklaşımının eğitmenlerinden aynı zamanda ödüllü bir oyuncu olan Scott Trost; 18 ve 19 Aralık tarihlerinde gerçekleştireceği workshop için Craft’ta.
Atölye Tarih : 18 – 19 Aralık Cumartesi – Pazar: 12:00-16:00
Atölye Mekân : Craft Bomontiada

İngilizce olarak gerçekleşecek workshopta tercüman olacaktır.

Ayrıntılı bilgi için; info@atolyecraft.com

 

SCOTT TROST KİMDİR?

Scott Trost, Sanford Meisner'ın mirasını sürdürmeye adamış Meisner Enstitüsü'nün başkanı, ödüllü bir oyuncu, yazar, yönetmen ve yapımcıdır.
Trost, Güzel Sanatlar Yüksek Lisans derecesini Chicago'daki The Goodman Tiyatro Okulu'ndan aldı. Londra'daki Ulusal Tiyatro'da Anthony Hopkins ile eğitim aldı. Trost, eğitimine Los Angeles'taki Playhouse West'te devam etti. Son 25 yıldır oyunculuk öğretiyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Hindistan, Güney Afrika, Rusya, Azerbaycan, Çin, İngiltere, Fransa, Almanya, Yunanistan, Güney Kore, Japonya ve Filipinler'de dersler verdi. Simon & Schuster tarafından yayınlanan Film ve TV İşi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey ve Sanford Meisner'ın yaşamının bir biyografisi olan “De Tree a We”'nin ortak yazarıdır. Trost, birden fazla sahnede, filmlerde ve TV şovlarında rol aldı.
Çalışmalarını aile içi şiddet ve endüstriyel zehirlenme mağdurlarına yardım etmeye adayan Trost, “Mezotelyoma: Hastalar ve Aileleri İçin Bir El Kitabı” kitabının da yazarıdır.

 

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.