STEP BY STEP DANS ATÖLYESİ

 

Step by Step Dans Atölyesi, adım adım bir sahne gösterisinin nasıl oluşturulacağını birlikte deneyimlediğimiz, 5 aylık bir süreç olacaktır. Dans konusunda bilginiz geçmişiniz ne olursa olsun beraber çalıştığımız 40 saatlik bir prova süreci, sosyal hayatınızda kısıtladığınız bedenlerinizle daha fazla bağlantı kurmanızı sağlayacak ve bedenlerinizi özgürleştirdiği gibi sınırlarınızı da zorlamayı keşfettirecek bir süreçtir.

Hayata kısa bir dans molası…

Sonucunda bir gösteriye evrilecek provalar, beraber hareket etmeyi, müzik ve beden ilişkisini, sahne duruşunu, seyirci - performansçı ilişkisini ve hep birlikte dans etmenin keyfini size yaşatacaktır.

DANS ET, DANS ET, YOKSA YOK OLUP GİDECEĞİZ... Pina Baush

Bu atölyede katılımcılar; Chicago, Moulin Rouge, La La Land, Mamma Mia, Hair, Grease, gibi birçok müzikalden seçilen dans sahnelerini çalışacak olup, 29 Nisan “Dünya Dans Günü”nde katılımcı performansları seyirci ile buluşacaktır.

BAŞLANGIÇ TARİHİ : 4 KASIM 2022
KOREOGRAF ve EĞİTMEN : UTKU DEMİRKAYA
ATÖLYE SÜRESİ : 5 AY
ATÖLYE GÜN : Cuma günleri 19:30 - 22:30
ATÖLYE MEKAN : Craft /Bomontiada
ATÖLYE BAŞVURU : info@atolyecraft.com

 

UTKU DEMİRKAYA     ATÖLYE

 

 

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.