TUĞÇE TANIŞ

 

1985' de İstanbul' da doğdu. 13 yaşında oyunculuk eğitimi almaya başladı ve oyuncu olmaya karar verdi.2003 yılında Akademi İstanbul'u yüzde yüz burslu kazandı ve bir yıl burada eğitim aldı.2004 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü nü kazandı ve bir yıl da burada eğitim aldı. 2005 yılında, nihayet ,çocukluğundan beri hayalini kurduğu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuar Tiyatro Bölümü' nü  kazandı, çok da mutlu oldu ve buradan mezun oldu.Mezun olduktan sonra çeşitli oyunlarda,dizilerde,fimlerde rol aldı.Anthony Vincent Bova ile çalıştı.Transformal Nefes ile tanıştı ve nefes koçluğu  eğitimi aldı. Oyunculuk ve oyuncu eğitmenliği yapmakta çok da keyif almakta.

 

  GERİ

İLETİŞİM

Merkez Mah. Silahşör Cad. Birahane Sok.

Bomontiada Eski Bira Fabrikaları

No:1 / C Blok Kat:2 Şişli / İstanbul

Gişe: 0 (212) 234 73 48 / 0 (212) 234 59 84

info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

Craft Tiyatro KVKK Politikası
Craft Tiyatro © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.

Craft Eğitim Kültür Sanat ve Organizasyon Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.